Kas ir Polyfasad?

Siltumizolācijas plāksnes „Polyfasad” ir inovatīvs izstrādājums jūsu mājas siltināšanai un apdarei. Tās sastāv no diviem slāņiem. Pirmais, aizsargājošais un dekoratīvais, ir augstas kvalitātes panelis, kas izgatavots no baltā cementa, kvarca smiltīm, stiegrošanas fibrošķiedras un citiem komponentiem. Otrais slānis ir 40 – 200 mm bieza putu polistirola, poliuretāna vai akmens vates plāksne. Parasti vienas siltumizolācijas plāksnes „Polyfasad” izmēri ir 500х500 mm, bet svars – tikai 4,5 kg, taču svars un izmērs var variēties. dekoratīvais-slānis-aizsargājošais-siltumizolācija „Polyfasad” ir jauns vārds māju siltināšanas nozarē. Mūsu siltumizolācijas paneļu efektivitāte ir vairākas reizes augstāka nekā tradicionālo materiālu, tādu kā ķieģeļi, analogierādītāji, bet cena – ievērojami zemāka. Siltumizolācijas plākšņu „Polyfasad” pielietošana ļaus jums ietaupīt vismaz 30% siltuma un līdz ar to samazināt ar mājas apkuri saistītos izdevumus. Siltumizolācijas plākšņu „Polyfasad” montāžu var veikt jebkurā gadalaikā. Visbeidzot, siltumizolācijas plāksnes „Polyfasad” ir atradums dekorētājiem: paneļa ārējo slāni var nokrāsot jebkādā krāsā, turklāt dekoratīvo zīmējumu iespējams izvēlēties atbilstoši pasūtītāja individuālajām prasībām. „Polyfasad” siltināšanas plākšņu atšķirīgās iezīmes

  1. Racionāls laika un spēku izlietojums fasādes siltinājuma izveidošanai: izdevumi būs vairākas reizes mazāki, nekā izmantojot jau novecojušās fasāžu siltināšanas tehnoloģijas.
  2. Fasāžu funkcionālas apdares izveidošana: siltumizolācijas plāksnes „Polyfasad” stiprina, siltina un rada skaistu, respektablu ēkas ārējo sienu izskatu.
  3. Uzstādīšanas vienkāršums: siltumizolācijas plākšņu „Polyfasad” montāža ir vienkārša, lēta procedūra, kas nav darbietilpīga.polifasad2
  4. Siltumizolācijas plākšņu „Polyfasad” izmantošanas praktiskums: šīs plāksnes kā papildu ēkas siltināšanas un ārējās apdares elementu var uzstādīt arī celtniecības objektam, kas jau ieviests ekspluatācijā.
  5. Polyfasad-maju-apdare-dekorativais-apmetumsPlašais dekoratīvo faktūru klāsts: ir pieejami vairāk kā 15 mājas ārējās siltināšanas dekoratīvo zīmējumu tipi.
  6. Mājas fasādes apdares krāsas izvēle: jūs varat radīt neatkārtojamu savas mājas fasādes vizuālo izskatu, nokrāsojot siltumizolācijas plāksnes „Polyfasad” atbilstoši jūsu gaumei.
  7. Apdares efektīgais ārējais izskats: paneļiem piemīt augstas estētiskās īpašības – lieliska faktūra + pieticīga cena.